dewalt_ddf6753200
DEWALT DDF6753200 hook bracket single metal 20 mm (100 pcs)
13.19 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
pack
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Delivery by DHL
DeWALT Power Month at Klium - Maximum Advantage!
This DeWALT tool is part of the DeWALT Power Month at Klium. That means you can stack your benefits.
What does this mean in practice?
  • Purchase a selected 18V or 54V XR garden machine? Then you can choose one of the 4 extra gifts within the official Buy & Get promotion.
  • Promotion valid from 01.05.2026 until 30.05.2026 or while stocks last.
  • Register your purchase afterwards via dewalt.be or dewalt.nl.
Smart professionals combine their purchases and get the maximum out of this month!
Product description
  • 100 x 20mm Metal Conduit Clip
Features
  • For use with magnetic nose piece
Key features according to our expert
  • For diameter: 20 mm
Specifications / All features
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5054905022617
  • Supplier number: DEWALT DDF6753200
For diameter
20 mm
Uncertainty k 1 (vibration)
Masonry
Diameter
20,0 mm